ThermoWood Ahşap
Ahşap Deck ve Cephe Kaplamaları

+90 505 507 04 18
sermimar@sermimar.net

ThermoWood Cephe Kaplama

thermowood-ahsap-cephe-kaplama

ThermoWood Ahşap Cephe Kaplama

YAPILARINIZIN DOĞAL GİYSİSİ

ThermoWood Ahşap Cephe Kaplamaları, binalarınızın en şık ve doğal kıyafeti. Ahşabın zarafetini her anlamda yansıtan ThermoWood Ahşap Cephe Kaplamaları ile binanız adeta smokin giymiş gibi değerli bir görünüme kavuşacak.

ThermoWood Ahşap Cephe Kaplama ürünlerinden binanız için en uygununu seçin, ona doğal, şık, uzun ömürlü ve değerli bir görünüm kazandırın. Uzun yıllar boyunca eskimeyen, her geçen gün güzelleşen ve değerlenen, dilediğiniz an yenilenebilen bu görünümün tadını çıkarın.

ThermoWood Ahşap, cephe kaplama için en ideal ve sağlıklı malzemedir. Bunun sebebi, termal modifikasyon sonucunda, her türlü hava koşuluna, çürümeye, mikroorganizma ve haşerelere karşı direncinin maksimum seviyeye getirilmiş olmasıdır.

ThermoWood Ahşap Cephe Kaplamaları’nın bir diğer avantajı da, reçine ve diğer ekstraktif maddelerden arındırılmış bir malzeme oluşudur. Böylelikle ahşabın reçineden arındırılmasından dolayı yüzeyde bozukluklar çıkmadığı gibi cepheniz her zaman stabil kalmaktadır. Stabilitesi sayesinde, termal modifikasyon işlemi görmemiş ahşaplar ile elde etmenin imkansız olduğu birçok uygulama imkanı sağlar.

ThermoWood Ahşap Cephe Kaplamaları’nda, yüksek ısıl işlem esnasında renk homojenliği sağlanmıştır. Boyut ve şekillerin kalıcılık özellikleri mükemmeldir, tüm doğallığını ve şıklığını uzun yıllar korur. Yağ bazlı koruyucularla, dış cepheler UV ışınlarına karşı korumalı hale getirilebilir ve cephenin doğal renklerini uzun süre koruyabilmesi sağlanır. Aksi takdirde grileşme gözlemlenmektedir. Ancak bu tip uygulamaların yapılmaması malzemenin dayanım ömrünü etkilemez.

ThermoWood Ahşap Cephe Kaplama ürünleri; tüm cephelere uygulanabilmektedir. Yaşadığınız binalarda ThermoWood Ahşap Cephe Kaplama kalitesi ve farkını bir kere hissettikten sonra başka bir cepheye bakmak istemeyeceksiniz.