ThermoWood Ahşap
Ahşap Deck ve Cephe Kaplamaları

+90 505 507 04 18
sermimar@sermimar.net

ThermoWood Deck Kaplama

HAYATINIZA DOĞALLIK KATIN

ThermoWood Ahşap Deck malzemeler ile yaşadığınız mekanlarda, doğanın huzurunu hissedeceksiniz. ThermoWood Ahşap Deck ailesinden size en uygununu seçin, yıllarca ayak basmaktan usanmayacağınız doğal bir ürünle yaşamanın keyfini çıkarın.

ThermoWood Ahşap Deck, dış mekan kaplamalarında en ideal deck malzemesidir. Bunun sebebi, termal modifikasyon sonucunda, her türlü hava koşuluna, çürümeye, mikroorganizma ve haşerelere karşı direncinin maksimum seviyeye getirilmiş olmasıdır.

ThermoWood Ahşap dış zemin kaplamalarının bir diğer avantajı da, reçine ve diğer ekstraktif maddelerden arındırılmış bir malzeme oluşudur. Bu maddelerden arındırılan ahşap her zaman stabil kalmaktadır. Stabilitesi sayesinde, termal modifikasyon işlemi görmemiş ahşaplar ile elde etmenin imkansız olduğu birçok uygulama imkanı sağlar.

ThermoWood Ahşap Deckler’de termal modifikasyon işlemi esnasında renk homojenliği sağlanmıştır. Boyut ve şekillerin kalıcılık özellikleri mükemmeldir, tüm doğallığını ve şıklığını uzun yıllar korur. Yağ bazlı koruyucularla, UV ışınlarına karşı korumalı hale getirilebilir ve doğal renklerini uzun süre koruyabilmesi sağlanır. Aksi takdirde grileşme gözlemlenmektedir. Ancak bu tip uygulamaların yapılmaması malzemenin dayanım ömrünü etkilemez.

ThermoWood Ahşap Deck ürünleri; havuz kenarları, teraslar, balkonlar, kafe restoran zeminleri, park-bahçe düzenlemeleri, yürüyüş yolları, peyzaj ve benzeri tüm çevresel yapılar için ideal ve estetik bir seçim. Yaşadığınız mekanlarda ThermoWood Ahşap Deck kalitesi ve farkını bir kere hissettikten sonra başka bir yere basmak istemeyeceksiniz.

thermowood-ahsap-dayanim-tablosu